Dag Datum Wedstrijd Aanvang Leden

Zaterdag

16 feb

Algemene vergadering

14.00 h

Alle leden

Zaterdag

23 feb

Kaartwedstrijd

14.00 h

Vrij

Zaterdag

2 maart

1 Criterium

09.00 h

Alle leden

Zaterdag

9 maart

Vrije koppel (sectoren)

09.00 h

Vrij

Zaterdag

16 maart

2 Criterium

09.00 h

Alle leden

Zaterdag

23 maart

Optimisten - Sardinnekes

10.00 h

Alle leden

Zaterdag

30 maart

3 Criterium

09.00 h

Alle leden

Zaterdag

6 april

Vrije koppel (sectoren)

09.00 h

Vrij

Zaterdag

13 april

De Kleiput - Sardinnekes

10.00 h

Alle leden

Zaterdag

20 april

4 Criterium (Paaseieren)

09.00 h

Alle leden

Zaterdag

27 april

O.G - Sardinnekes

10.00 h

Alle leden

Zaterdag

4 mei

Sard. - Campina-Optimisten

09.00 h

Alle leden

Zaterdag

11  mei

Vrije Koppel (sectoren)

09.00 h

Vrij

Zaterdag

18 mei

5 Criterium

09.00 h

Alle leden

Zaterdag

25 mei

Vrije Koppel (sectoren)

09.00 h

 Vrij

Zaterdag

1 juni

Vrije Verrassingskoppel

09.00 h

Vrij

Zaterdag

8 juni

Kamp. Groot Brecht

10.00 h

9 B-leden

Zaterdag

15 juni

6 Criterium

09.00 h

Alle leden

Zaterdag

22 juni

Campina - Sardinnekes

10.00 h

Alle leden

Woensdag

26 juni

                     Bewakers

    10.00 h 

Zaterdag

29 juni

Vrije Koppel (sectoren)

 09.00 h

 Vrij

Zaterdag

6 juli

7 Criterium

 09.00 h

Alle leden

Zaterdag

13 juli

Sard - Kleiput

  09.00 h

Alle leden

Zaterdag

20 juli

Vrije koppel (sectoren)

  09.00 h

Vrij

Zaterdag

27 juli

8 Criterium

     09.00 h

Alle leden

Zaterdag

3 aug

G.P.Sardinnekes

 09.00 h

Alle leden

Zaterdag

10 aug

Vrije koppel  (sectoren)

  09.00 h

Vrij

Zaterdag

17 aug

9 Criterium

  09.00 h

Alle leden

Donderdag

22 aug

        Jeugd 6-11 en 12-16 jarigen

   18.00 h

Vrij

Zaterdag

24 aug

Vrije Koppel (sectoren)

  09.00 h

Vrij

Zaterdag

31 aug

10 Criterium  Koning + BBQ

  09.00 h

Alle leden

Zaterdag

7 sept

Sard - O.G

  09.00 h

Alle leden

Woensdag

11 sept

                     Bewakers

     10.00 h   

Zaterdag

14 sept

11 Criterium

  09.00 h

Alle leden

Zaterdag

21 sept

Sluitingskoppel (sectoren)

  09.00 h

Vrij

Zaterdag

28 sept

12 Criterium

  09.00 h

Alle leden

Zaterdag

5 okt

1ste vrije enkel najaar

  10.00 h

Vrij

Zaterdag

12 okt

2de  vrije enkel najaar

  10.00 h

Vrij

Zaterdag

19 okt

3de  vrije enkel najaar

  10.00 h

Vrij

Zaterdag

26 okt

4de  vrije enkel najaar

  10.00 h

Vrij

Zaterdag

2 nov

Vrije Feederwedstrijd

     10.00 h 

Vrij

Zaterdag

9 nov

Algemene vergadering

  18.00 h

Alle leden

 

   Er zijn 12 criteriumwedstrijden waarvoor de 8 beste in aanmerking komen voor het algemene klassement.

Alle criteriumwedstrijden zijn van 09.00 u.-12.00 u. & 13.00 u.-16.00 u.

 

 

Deze website is best te bekijken met Microsoft Edge